Наверх
Замовляння від зубного болю і від гризоти (Украинская Магия)
#1
Це звернення до Місяця — першого божества із небесної тріади, та до Гризя, який у народній міфології асоціюється не лише з болем у суглобах, а й зі станом невдоволення, депресії, страху, переживання, непевності в собі тощо. Якщо Гризь заволодіє людиною, це неминуче призведе до тяжких хвороб. Гризь, або Гризачка — одна із тринадцяти доньок Мари, черв'якоподібна потвора з хижими зубами.
Отже, від зубного болю потрібно звернутись до Місяця:

«Місяцю-місяцевич, срібні ріжки, золоті ніжки. Зійди, місяцю, вгамуй зубний біль, віднеси біль лихий під небеса, моя скорбота не мала, не тяжка, а твоя сила могутня. Мені суму не перетерпіти. Ось зуб, ось два, ось три, ось чотири — все твоє, бери. Візьми мою лиху хворобу, а мені дай здоров'я міцне, як сталь, а біль віднеси з собою за хмари далеко. Амінь».


Від болю в суглобах чи ногах і від душевної гризоти кличуть хлопчика чи дівчинку — познахірочку, тобто народженого першим або останнім з дітей, дають йому кусати ногу, руку чи груди, промовляючи:

«Гризь-Гризище, вовк тебе знище, щоб як напав, так і пропав, тобі, сучок, не розвиватись, а тобі, Гризь, в (душу, серце, руки, спину, ноги) не вселятись».
Хотела в Свете жить,но "Нет!" сказала Тьма.Она мне жизнь дала,и разум,и развитие сюжета,а Свет меня спалил дотла,поэтому я не приемлю больше Света...

[Изображение: gifka2.gif]


 
Ответить


Похожие темы
Тема: Автор Ответов: Просмотров: Посл. сообщение
  Заговор на удачу (классическая Магия) Adora 0 2,001 16.03.2018, 13:25
Посл. сообщение: Adora
  Защита от любой беды с солью (Магия мольфаров) Adora 1 2,653 26.09.2015, 07:22
Посл. сообщение: Adora
  Заговор от врагов (Украинская Магия) Adora 0 1,795 21.08.2015, 09:44
Посл. сообщение: Adora
  Военная магия Adora 3 3,472 07.07.2015, 08:08
Посл. сообщение: Adora

Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)